MINI-PORADNIK JAK UKŁADAĆ DIETĘ DZIECKA PO 1. ROKU ŻYCIA

21 PRZEPISÓW I 3 JADŁOSPISY

Jadłospisy skonsultowane z dietetykiem dziecięcym

Produkt elektroniczny, eBook w formacie PDF.

Co znajdziesz w środku?

^

Praktyczne wskazówki jak układać dietę malucha

Najważniejsze zasady jakimi warto kierować się na co dzień układając menu dla malucha. Jak gotować, żeby było zdrowo, różnorodnie i smacznie.

^

21 przepisów ułożone w trzy kompletne dzienne jadłospisy

Odpowiednio zbilansowane menu na każdy dzień składające się z pięciu posiłków na bazie autorskich przepisów. Każdy przepis ma podane wartości odżywcze, czyli liczbę kalorii, białka, węglowodanów i tłuszczy.

^

Komentarz i wskazówki dietetyka

Jadłospisy skonsultowane z dietetykiem dziecięcym, ekspertem w dziedzinie.

Słowo wstępu i komentarz od dietetyka oraz dodatkowe wskazówki na co zwracać uwagę układając menu dla malucha.

^

BONUS: Listy zakupów

Bonus – listy zakupów na każdy dzień osobno i zbiorcza lista na 3 dni.

Sprawdzonych przepisów

Dni kompletnych jadłospisów

Sprawdzonych przepisów

Dni kompletnych jadłospisów

Ebook autentycznie jest świetny! Dopóki ktoś nie zacznie interesować się tematem nie wie, że układanie posiłków dla maluszka to jednak poważna sprawa. I duża odpowiedzialność. Ja uwielbiam gotować i chociaż mam niejadka, nie poddaje się. I bardzo mi zależy, żeby ją nauczyć właściwie się odżywiać. A w Twoim opracowaniu właśnie to wszystko jest. Rzetelnie przygotowane, po prostu tak jakbyś to robiła dla własnych dzieci 🙂 Super!!!

Maria Knapik

W e-booku Marta przedstawia podstawowe zasady żywienia dzieci w 1 i drugim roku życia oraz jadłospis 3 dniowy dla dziecka, które skończyło rok. Z żywieniowego punktu widzenia – jadłospisy są dobrze zbilansowane, a zastosowane techniki kulinarne odpowiednie dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Zaproponowane przez Martę przepisy są też łatwe w przygotowaniu, co bardzo istotne, dla każdej mamy 🙂 E-book Marty polecam mamom, które potrzebują szybkiej inspiracji na posiłki 🙂

Nina Wojtyra

Dietetyk dziecięcy

Twoje przepisy są cudowne ! To że się nimi dzielisz z innymi mamami to chyba najlepsza rzecz, która mnie spotkała przy rozszerzaniu diety mojej Tosi. Tosia jest strasznym alergikiem i rozszerzanie diety szło nam opornie, póki nie trafiłam na Twojego bloga i z zamiłowaniem gotowałam kolejne potrawy 🙂 ! Dziękuję

Klaudia Wolska
Mama Tosi

Chciałam Pani podziękować. Za to, że pokazuje Pani, iż gotowanie dla maluszka nie jest trudne, za inspiracje, za wiedzę którą Pani przekazuję, za to że nie tylko pisze Pani o rozszerzeniu diety swojego syna ale również za to, że to Pani pokazuje. Dzięki Pani przepisom zaczęłam sama gotować dla córki. Dość długo korzystałam ze sloiczkow i dzięki Pani przepisom na blogu oraz na fb zaczęłam gotować swoje obiady. Nie jest to wcale takie trudne.

Katarzyna Nowak

Super przepisy i łatwe szybkie do wykonania zaglądam do Ciebie bardzo często

Kasia

Marta Miśkiewicz

Cześć! Nazywam się Marta i jestem mamą dwóch chłopców: trzylatka i  niemowlaka. Od prawie dwóch lat prowadzę blog www.raczkujac.pl. Jest to blog parentingowy, ale z naciskiem na przepisy dla dzieci na etapie rozszerzania diety.

Ze względów zdrowotnych mój synek musiał przejść na dietę niskobiałkową gdy miał mniej więcej rok. Ponieważ nie znalazłam w sieci przepisów dla dzieci, które uwzględniałyby informacje takie jak zawartość kalorii i białka, musiałam zadbać o to sama. Dlatego zaczęłam się bardziej interesować i pogłębiać moją wiedzę na temat wartości odżywczych i diety, szczególnie u małych dzieci na etapie jej rozszerzania, oraz tworzyć własne przepisy.

Pomysł na bloga zrodził się właśnie w efekcie tych działań. Pomyślałam, że skoro tworzę tyle przepisów, a mój synek ze smakiem zjada przygotowane przeze mnie posiłki, to szkoda byłoby się nimi nie podzielić.

Proponowane przeze mnie dania są przeznaczone dla wszystkich dzieci.

W eBooku znajdziesz proste, ale różnorodne przepisy na pyszne dania dla dziecka, których przygotowanie nie sprawi Ci problemu, nawet jeśli nie jesteś fanką gotowania smile

Marta

Nie jesteś pewna czy poprawnie układasz dietę swojego maluszka?

 

Ten e-book jest dla Ciebie!

?

FAQ

Jaki format ma eBook? Jak go odczytać?

eBook otrzymasz w formie pliku PDF (podobnie bonusowe listy zakupów). Bez problemu otworzysz go na komórce lub komputerze (odpowiednie programy są wbudowane). 

Czy mogę kupić wydanie papierowe?

Obecnie nie. Mam nadzieję, że z czasem uda mi się wydać (niejedną) książkę w tradycyjnej postaci 😉

W jaki sposób otrzymam eBooka?

Po opłaceniu zamówienia, otrzymasz ode mnie wiadomość email (na adres podany w zamówieniu) z eBookiem i bonusowymi listami zakupów.

Płatności - jak mogę zapłacić za zamówienie?

Dostępne są szybkie płatności online (Płatności Shoplo obsługiwane przez BlueMedia S.A.), gdzie możesz zapłacić przelewem z jednego z wielu popularnych banków, BLIK-iem lub przelewem z dowolnego banku → wybierz opcję “Mam konto w innym banku” i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Na stronie Formy płatności znajdziesz banner z logami banków, dla których wygodnie zapłacisz.

Płatności - jak ponowić nieudaną próbę opłacenia zamówienia?

Link do ponowienia płatności znajdziesz w emailu z potwierdzeniem złożenia zamówienia, który Ci wysłałam.

Jak anulować nieopłacone zamówienie?

Nie musisz anulować takiego zamówienia. Zamówienie, które nie zostanie opłacone w ciągu 7 dni kalendarzowych od złożenia, zostanie przeze mnie anulowane. Nie trzeba nic robić 🙂

© Copyrights by www.raczkujac.pl (SIMPRES)
Wszelkie prawa zastrzeżone.