Wyzwanie śniadaniowe edycja 3 - Raczkujac.pl | Blog parentingowy z przepisami dla dzieci (oferta)

DOŁĄCZ DO WYZWANIA I ODMIEŃ SWÓJ PORANEK!

#SniadanieZRaczkujac

29.05-05.06.2023

Naucz się urozmaicać i tworzyć proste przepisy na śniadania, odzyskaj czas i pożegnaj wyrzuty sumienia, że Twoje dziecko nie je różnorodnie!

Agenda wyzwania śniadaniowego (raczkujac.pl)

Brakuje Ci pomysłów na śniadanie?

Masz wrażenie, że Twój maluszek wciąż je to samo?

Chciałabyś wprowadzić więcej różnorodności i kolorów do Waszych śniadań?

Kolejny poranek, a Ty stoisz przed otwartą lodówką zastanawiając się po raz n-ty “co tu dziś zrobić na śniadanie”?! Masz już dość tego wymyślania, szczególnie, że dziecko na wszystko kręci nosem? Ostatecznie zrezygnowana sięgasz po raz kolejny po te same płatki z mlekiem czy tosty z serem, obiecując sobie, że jutro to już na pewno zrobisz coś innego?

A gdybym tak zaproponowała, że zrobię to za Ciebie? Będziesz mogła wykreślić ze swojej listy zadań wymyślanie pomysłów na śniadania przynajmniej przez tydzień…

Czy to nie brzmi zachęcająco? 🙂

Dostaniesz ode mnie gotowy plan na cały tydzień z listą zakupów i wszelkimi wskazówkami potrzebnymi, żeby śniadania ogarnąć szybko i bezboleśnie, a jednocześnie, żeby były odżywcze i sycące.

Pokażę Ci, że różnorodność na talerzu można osiągnąć przez proste dodatki i wcale nie musi to oznaczać dodatkowych godzin spędzonych w kuchni.

Poznasz proste i niezwykle skuteczne triki, które odmienią wygląd Waszych śniadań.

A dodoatkowo przez 7 dni poznasz 7 nowych przepisów, a każdy z nich w aż trzech wersjach!

Każdy przepis będzie pokazany w wersji podstawowej oraz w dwóch dodatkowych wersjach wzbogaconych o proste dodatki.

Tak naprawdę poznasz nie 7 a aż 21 nowych przepisów!

 • nauczę Cię jak z kilku prostych produktów wyczarować ciekawe i pyszne śniadania

 • pokażę Ci, że możesz dobrać lepiej jakościowo produkty dla dzieci i jednocześnie nie martwić się, że cały posiłek zostanie na talerzu

 • pokażę Ci jak w prosty sposób modyfikować przepisy i to na konkretnych przykładach, bo każdy przepis jaki będziemy robić otrzymasz w aż trzech wersjach!

Jak pracujemy w tej edycji?

Prywatna grupa na FB

Wyzwanie będzie się odbywać w zamkniętej grupie na Facebooku. Grupa daje więcej swobody, wsparcie i kameralny klimat. Dzięki temu poczujesz się swobodniej i będziesz mogła wygodnie zadać każde pytanie. Ja będę obecna na grupie codziennie, przynajmniej przez godzinę, będę Was wspierać i odpowiadać na Wasze pytania. Grupa zostaje po wyzwaniu, więc pozostaniemy w kontakcie.

7 dni wyzwania

 • 7 lekcji w formie pdf i wideo
 • każdego dnia zajmujemy się innym rodzajem dania
 • do każdej lekcji otrzymujesz ode mnie przykładowy przepis w aż trzech wersjach – w sumie to aż 21 przepisów!

W tej edycji mamy dodatkowe dwa dni wyzwania, otrzymasz więc aż 7 lekcji z wiedzą i praktycznymi poradami do wdrożenia w życie od razu. Wyzwanie to również 7 dni wspólnego gotowania, bo będziemy testować wiedzę na przykładowych przepisach i dzielić się efektami w grupie.

Live Q&A

BONUS! Na zakończenie wyzwania odbędzie się spotkanie na żywo na którym odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości, które pojawią się w trakcie trwania wyzwania.

Dołącz do wyzwania #SniadanieZRaczkujac i naucz się urozmaicać i modyfikować przepisy na śniadaniowe “pewniaki” oraz przygotuj wspólnie ze mną aż 7 urozmaiconych śniadań dla całej rodziny.

Bezpiecznie dla niemowlaka i małego dziecka, a jednocześnie smacznie dla dorosłych? Tak! To da się pogodzić! 

W wyzwaniu przekażę Ci wiedzę i pokażę Ci 7 prostych i niezwykle smacznych przepisów, które dzięki drobnym modyfikacjom spełnią oczekiwania wszystkich członków rodziny 🙂

Podpowiem Ci jak w prosty sposób dostosowywać dania pod potrzeby niemowlaka i małego dziecka a także jak podkręcać smak dla dorosłych.

Po zapisie otrzymasz dostęp do specjalnie przygotowanej przeze mnie strony wyzwania, na której w trakcie wyzwania będą się pojawiały kolejne materiały oraz przepisy w formie pdf i wideo oraz dodatkowe bonusy.

Dowiesz się jak:

gotować zgodnie z ideą #jemytosamo, dzięki czemu oszczędzisz swoją energię i czas spędzany w kuchni

stosować podejście zero waste, a więc nauczysz się efektywnie wykorzystywać produkty, dzięki czemu oszczędzisz pieniądze i przestaniesz wyrzucać resztki jedzenia

osiągać efekt wow za pomocą kilku prostych dodatków! Pokażę Ci, że z kilku prostych produktów można wyczarować naprawdę ciekawe i pyszne posiłki, które Twoje dziecko zje ze smakiem

Jak będzie wyglądało wyzwanie?

Każdego dnia inny rodzaj śniadania

Każdego dnia wyzwania zajmiemy się innym rodzajem śniadania.

Dzień 1: Domowa kaszka

Dzień 2: Jajko w roli głównej

Dzień 3: Placki

Dzień 4: Kanapki

Dzień 5: Naleśniki

Dzień 6: Pieczona kaszka

Dzień 5: Domowe lody

Codziennie nowe materiały

Każdego dnia otrzymasz ode mnie:

 • materiały pdf z wiedzą jak urozmaicać dany rodzaj śniadania, proste wskazówki, które możesz wdrożyć od razu
 • karty pracy
 • przepis w trzech wersjach (w formie pdf i wideo)
 • wskazówki dotyczące dostosowywania przepisów pod potrzeby niemowląt, sprawnego gotowania dla rodziny czy podkręcania smaku dla dorosłych

Lista zakupów będzie dostępna z wyprzedzeniem na stronie wyzwania. W piątek przed startem wyzwania przypomnę Ci o niej, żebyś nie zapomniała przez weekend zrobić zakupów i zdążyła się przygotować 🙂

 

Uczysz się poprzez praktykę

Zdobytą wiedzę możesz od razu przetestować na przykładowych przepisach.

KAŻDY PRZEPIS dostajesz ode mnie W AŻ TRZECH WERSJACH

wersja podstawowa + dwie wersje wzbogacone o dodatki

Ty wybierasz, którą wersję przygotujesz

A może sama poeksperymentujesz z dodatkami? 🙂

Proces pokazuję Ci krok po kroku również poprzez materiały wideo na których możesz podejrzeć jak ja przygotowuję każdy przepis.

Co będziesz umieć po wyzwaniu?

 • nauczysz się w prosty sposób modyfikować przepisy pod potrzeby swojej rodziny
 • nauczysz się urozmaicać przepisy tak, żeby na talerzu nigdy nie było nudno, nawet jeśli często jecie ten sam rodzaj dania
 • będziesz wiedziała jak w prosty sposób podnieść wartość i gęstość odżywczą posiłku
 • będziesz umiała skomponować zdrowy, kolorowy i sycący posiłek dla dziecka i dla siebie
 • nabierzesz odwagi do dalszych eksperymentów w kuchni!

Jaki jest plan?

Ile to jest warte?

To wyzwanie to tak naprawdę PEŁNOWARTOŚCIOWY KURS, dzięki któremu nauczysz się elastycznie modyfikować i urozmaicać dania “pewniaki” tak, żeby były odżywcze, sycące i przede wszystkim smaczne.

Podzielę się z Tobą ogromem wiedzy o wartości ponad 250 zł!

 • materiały pdf z wiedzą – wartość 99 zł
 • przepisy w formie pdf i wideo – wartość 49 zł
 • zamknięta grupa na FB – wartość 69 zł
 • spotkanie na żywo Q&A – wartość 49 zł

Ale jeśli zdecydujesz się dołączyć teraz to Twoja inwestycja będzie znacznie niższa

Do 26 maja do wyzwania dołączysz za…

jedyne 29 zł!

Tak, nic nie pomyliłam 🙂 To śmiesznie niska cena za ogrom wiedzy, przepisów i motywacji, które zdobędziesz przez te kilka dni!

Jaki jest haczyk? 😉

Wyzwanie odbędzie się jeśli zbierze się grupa przynajmniej 100 osób.

Jeśli nie uzbiera się taka liczba chętnych, oddam pieniądze wszystkim osobom, które wykupiły dostęp do wyzwania. Podziękuję Wam za zaangażowanie i rozejdziemy się do innych projektów ❤️

Zobacz opinie uczestniczek poprzednich edycji Wyzwania #SniadanieZRaczkujac

Bardzo bardzo dziękuję za to wyzwanie! zazwyczaj podchodzę sceptycznie do tego typu aktywności w internecie, a już jak trzeba wrzucać zdjęcie, to totalnie nie moja bajka. Na Pani wyzwanie trafiłam zupełnie przypadkiem, akurat tego dnia skończyła mi się kaszka dla mojego rocznego chłopaka i stwierdziłam, że to chyba jakieś zrządzenie losu! Moje dziecko jest absolutnym fanem banana, jogurtu i kaszki, więc zazwyczaj do tego ograniczały się jego śniadania. Od święta były placki z jabłkami i naleśniki. To nie tak, że ja nie lubię gotować, wręcz przeciwnie, sprawia mi to niesamowitą radość, ale jakoś totalnie nie szło mi wymyślanie potraw dla bobasa. Krążyłam po jakiejś bezpiecznej strefie śniadań, ale dzięki Pani mam nadzieję to zmienić. My też na tym skorzystamy. Dobra robota! i czekam na dalsze challenge

ps: w tym tygodniu dostałam 13 wiadomości od znajomych, którym na Facebooku wyskoczyło zdjęcie pod wyzwaniem, z informacją, że chcą ze mną mieszkać albo przynajmniej przychodzić na śniadania.

Ewa

Uczestniczka I edycji Wyzwania #SniadanieZRaczkujac

Wyzwanie było świetne! Dobrze było zmotywować się i zrobić pożywne śniadanie. Do tej pory gościły u nas kaszki gotowe, poniekąd dalej goszczą, ale już wiem, że mogę je zastąpić normalnym daniem, nie tylko papkami. Pasty do kanapek, naleśniki, placuszki bardzo smakowały, chociaż wiem, że pewnie więcej lądowało na ziemi niż w brzuchu . Jednak miło było mi przyglądać się, jak córka z ciekawością patrzy na jedzenie i powoli próbuje nowych rzeczy. Na pewno wprowadzimy takie posiłki do naszego menu!

Lena

Uczestniczka I edycji Wyzwania #SniadanieZRaczkujac

Może nie powinnam tak zaczynać tego maila, ale na początku chciałam się pochwalić. Jestem bardzo z siebie dumna, że odważyłam się wziąć udział w wyzwaniu!

Do tej pory nie angażowałam się na forach, ani w mediach społecznościowych. Wszystko co dotyczy wychowania i żywienia mojego syna (w przyszłym tygodniu skończy 22 miesiące) robiłam w zaciszu swojego domu. Dzięki wyzwaniu zrozumiałam, że droga którą wybrałam jest najlepszą z możliwych! Mój syn nie zna smaku parówek i czekoladowych kulek na mleku (to niezrozumiałe i dziwaczne dla kilku bliskich mi osób). Je z apetytem dania, które mu przyrządzam. Staram się, żeby zawsze były smaczne i zdrowe.

Zawsze lubiłam gotować. Korzystam z wiedzy innych, ale każdy przepis modyfikuję według własnego uznania.

Dzięki wyzwaniu zrozumiałam jak wiele receptur i pomysłów zaczerpnęłam z Twojego bloga!

Omlet jest fantastyczny! Robiłam go kilka razy i zawsze wyszedł idealnie (nawet mój mąż się zajada).

Pieczona owsianka, która ratuje nerwowy poranek… Płatki robiłam wiele razy, ale dopiero gdy zaczęłam obserwować Twojego bloga odważyłam się na tak urozmaicone dodatki (wcześniej był to tylko banan, cynamon i mielone siemię lniane).

Mogłabym wymienić wiele przepisów, nie tylko na śniadania, także na obiady, kolacje i desery.

Na koniec chciałam Ci bardzo podziękować!

 Za inspiracje, przepisy i możliwość wzięcia udziału w wyzwaniu. Dostałam energii do działania! Mam głowę pełną pomysłów! Chcę wypróbować wszystkie przepisy, które pojawiły się w wyzwaniu i na ich podstawie stworzyć nowe, swoje. Chcę więcej i więcej, bo wiem, że Mój Bobas uwielbia jeść, a zdrowe gotowanie wcale nie jest trudne!

Emilia

Uczestniczka I edycji Wyzwania #SniadanieZRaczkujac

Na początku kiedy pojawił się pomysł wyzwania pomyślałam “co szkodzi mi spróbować”, ale po tym jak się zapisałam pojawiły się wątpliwości czy sprostam temu zadaniu. Ale cóż uznałam, że najwyżej w trakcie zrezygnuje. Jednak już po pierwszym dniu tak wciągnęła mnie ta “zabawa”, że z każdym kolejnym dniem czekałam na kolejny przepis i kolejne inspiracje. Naprawdę nie spodziewałam się, że będzie to dla mnie tak ciekawe doświadczenie. Lubię takie szybkie i nieraz proste rozwiązania w kuchni – zwłaszcza, że nie zawsze jest czas na eksperymentowanie. A druga rzecz nie zawsze wiem czy dane zestawienie produktów będzie ze sobą pasować.

Cieszę się, że jakis czas temu trafiłam na blog  – raczkujac

A teraz, że dołączyłam do wyzwania, z którego wynoszę mnóstwo cennych inspiracji i wskazówek.

Dziękuję i pozdrawiam ciepło

Sylwia

Uczestniczka I edycji Wyzwania #SniadanieZRaczkujac

Wyzwanie Śniadanie dla mnie mogłoby już trwać zawsze. Bardzo się cieszę, że mogłam brać udział w  wyzwaniu 🙂 tydzień minął błyskawicznie, a ja wieczorem czekałam na @ 🙂  Muszę przyznać, ze miałam większą motywację do działania 🙂  Mój synek ma obecnie dwa lat i jesteśmy już na tym etapie, że jemy to samo ( razem z Tatą dostosowaliśmy się do wymagań dla maluszka i wszyscy jemy zdrowiej) , a ostatni tydzień bardzo nam ułatwił organizację w przygotowaniach posiłków. Wprowadził też kilka nowych przepisów, których wcześniej nie próbowaliśmy. Na twojego bloga trafiłam dopiero rok temu przypadkiem, ale od tamtej pory czerpiemy wiedzę systematycznie 😉 Całą naszą Rodzinką dziękujemy za organizację takiego wyzwania i bardzo chętnie weźmiemy udział w kolejnych. 

Magda

Uczestniczka I edycji Wyzwania #SniadanieZRaczkujac

Dla kogo jest wyzwanie?

Dla mam. Po prostu 🙂

Niezależnie czy jesteś mamą niemowlaka na początku przygody z rozszerzaniem diety czy też starszego malucha możesz z wyzwania wynieść nowe, pyszne przepisy dla całej rodziny i cenne wskazówki, które pozwolą Ci gotować zdrowiej nie spędzając całego dnia w kuchni.

Przez 7 dni będę pokazywała śniadania, które robię dla siebie i dla swoich dzieci: młodszy ma obecnie 4 a starszy 7 lat. Tych przepisów nie znajdziesz na blogu ani w moich e-bookach.

Każdy przepis będzie pokazany w wersji podstawowej oraz w dwóch dodatkowych wersjach wzbogaconych o proste dodatki. Dodatki, które jednak potrafią wiele zmienić! 🙂 

Tak naprawdę każdego dnia wyzwania otrzymasz ode mnie nie jeden, a aż trzy nowe przepisy! Jak łatwo policzyć przez 7 dni tych przepisów będzie w sumie aż 21!

Pokażę Ci, że różnorodność na talerzu można osiągnąć przez proste dodatki i wcale nie musi to oznaczać dodatkowych godzin spędzonych w kuchni. Poznasz proste i niezwykle skuteczne triki, które odmienią wygląd Waszych śniadań.

Jesteś mamą niemowlaka?

Przepisy są przygotowane w taki sposób, aby nadawały się do podania niemowlakowi lub zawierają wskazówki jak dostosować je pod potrzeby najmłodszych maluchów. Znajdziesz też sporo wskazówek na niedaleką przyszłość 🙂 

Masz jeszcze wątpliwości, czy wyzwanie jest dla Ciebie?

Odpowiedz sobie na pytania:

 • Czy jest coś co chciałabyś zmienić w Waszych śniadaniach?
 • Czy czasem masz wątpliwość czy możesz coś podać niemowlakowi?
 • Czy lubisz i korzystasz z moich przepisów?
 • Czy czerpiesz z nich inspirację do własnych eksperymentów w kuchni?

Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałaś twierdząco to na pewno w wyzwaniu znajdziesz coś dla siebie 🙂

Podsumujmy co Cię czeka

 • 7 dni wypełnionych wiedzą (materiały pdf, karty pracy, przykłady)
 • 7 emocjonujących dni wspólnego gotowania
 • 7 pysznych przepisów na śniadania dla całej rodziny, każdy w aż trzech wersjach!
 • niesamowita energia i wsparcie grupy osób zebranych wokół wyzwania!
 • na zakończenie spotkanie live Q&A

To jak, podejmujesz wyzwanie?

7 różnorodnych śniadań dla Twojej rodziny w 7 dni, żeby na talerzu było zdrowo, smacznie i kolorowo.

Kto poprowadzi wyzwanie?

Cześć! Jestem Marta

Pomagam mamom odczarować żywienie dzieci i ogarnąć gotowanie dla całej rodziny tak, żeby mogły odzyskać spokój i czas dla siebie.

Jestem absolwentką studiów z psychodietetyki, rocznego Studium Dietetyka Rodziny oraz specjalistycznych kursów z zakresu żywienia dzieci w wieku 0-6 lat. Jestem edukatorką żywieniową, autorką kursów online oraz e-booków z przepisami dla całej rodziny.

Okładka e-booka Przepisy na rodzinne obiady (raczkujac.pl)

Jeśli chcesz zyskać:

CZAS

Zamiast szukać w Internecie pojedynczych przepisów, nauczysz się proste przepisy tworzyć sama lub modyfikować przepisy pod potrzeby swojej rodziny (np. ze względu na osobiste preferencje lub wykluczenia w diecie), dzięki czemu zyskasz pewność siebie i swobodę w kuchni.

SPOKÓJ

Pożegnasz wyrzuty sumienia, że Twoje dziecko nie je różnorodnie, nie będziesz musiała się już martwić o to, czy właściwie rozszerzasz dietę dziecka i czy dobrze bilansujesz posiłki.

PEWNOŚĆ SIEBIE

Otrzymasz aktualną, sprawdzoną wiedzę na temat żywienia dziecka w okresie rozszerzania diety i później, kiedy dziecko jest w wieku przedszkolnym i wkracza w etap większej wybiórczości w jedzeniu, czyli okres rozwojowej neofobii, otrzymasz sprawdzone, smaczne przepisy, które zawsze się udają oraz poznasz proste triki jak z jednego przepisu zrobić kilka wersji!

WSPARCIE

Dostaniesz praktyczne porady i wskazówki, a jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania lub wątpliwości możesz je zadać w zamkniętej grupie na FB oraz na spotkaniu Q&A na żywo, które odbędzie się na zakończenie wyzwania.

To koniecznie dołącz do wyzwania #SniadanieZRaczkujac!

© Copyrights by www.raczkujac.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.